Křišťálová

Složení:

  • vosk: kokosový, sójový
  • zdobení: křišťály, šalvěj lékařská (listy), sedmikráska obecná (květy), ekologické zlaté třpytky

Tato svíčka je křišťálově čistá, bílá a neobsahuje éterické oleje, proto je vhodná pro ty, kteří nemají rádi vůně éterických olejů nebo milují světlo a atmosféru více svíček zapálených najednou.

Ukrývá se v ní nevinnost, laskavost, upřímnost a spiritualita. Může se používat pro očistné rituály a zbavuje nás negativních energií. Tyto účinky podporují i šalvějové listy, energie zlaté barvy ekologických třpytek (jsou vyrobeny z celulózy) a zlomky křišťálu, které jsou na povrchu vosku. Po vypálení celé svíčky je na dně nádoby ukryt krystal křišťálu. Po očištění vlažnou vodou se saponátem si ho můžete nechat jako talisman a nosit ho v kapse nebo v kabelce. Popřípadě ho můžete dát do blízkosti další svíčky a tím umocnit její energii.

Křišťál, "kámen kamenů", symbolizuje světlo na Zemi. Má silně očistnou a léčivou energii. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nabíjí. Rozzáří Vaši duši a pročistí auru.

Zvolte si variantu:

Cena od 250,00 Kč

Svíčku Vám rády zabalíme do dárkové krabičky. 

Vosky neobsahují žádné ropné (parafín) nebo živočišné (včelí) produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a nejsou testované na zvířatech. 

Jak správně pečovat o naše svíčky, aby Vám vydržely hořet co nejdéle, najdete ZDE.

Při pálení svíček dbejte prosím všech BEZPEČNOSTNÍCH pokynů.

Nezapomínejte, že éterické oleje a drahé kameny nejsou všelékem, a proto nemohou nahradit klasickou lékařskou péči, ale umí krásně působit na energie našeho těla i duše a díky tomu v nás vytvářet rovnováhu a harmonizovat naši psychiku.  Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit.