Zapálené alchymistky 🔮

Jsme dvě mladé maminky Bára a Dáša, švagrové a především vnímavé bytosti, které měly vždy velmi blízko k přírodě, energiím a k "zeleným" produktům. I obě naše příjmení jsou Zelená, proto název Zelená svíčka. Vzaly jsme osud do vlastních rukou a začaly tvořit něco s láskou a radostí, co bude mít smysl, a tuto krásnou energii předáváme prostřednictvím našich svíček a výrobků dalším lidem.  

Na začátku byla vize a směr, a tak jsme se pustily do bádání a laborování. Chtěly jsme něco víc než jen obyčejnou svíčku. Chtěly jsme svíčku se srdcem. Uběhlo hodně měsíců tvoření, zkoušení, měření, počítání, hledání dodavatelů a správných koncentrací, aby mělo vše potřebné vlastnosti a my mohly do světa poslat produkt, se kterým bychom byly spokojené. Povedlo se, a proto Vám můžeme představit projekt Zelená svíčka. 

Svíčky, které mají smysl a srdce, pro Vás míchá alchymistka, studovaná farmaceutická laborantka, babka kořenářka a tak trochu "čarodějka" Dáša. Vždy ji to více táhlo k bylinkám, homeopatii, aromaterapii a ezoterním vědám než k samotné farmacii. Stará se o receptury našich svíček a výrobu energetických náramků z drahých kamenů. 

Krásné balíčky a konečný vzhled našich výrobků pro Vás s láskou připravuji já, Bára. Také se starám o samotný chod projektu, od e-shopu až po komunikaci se zákazníkem.  


Čistě přírodní produkty, žádná chemie 🌿

Svíčky vyrábíme z přírodních surovin jako jsou kokosový a sójový vosk, 100% přírodní éterické oleje, bylinky převážně z naší zahrady či volné přírody, bavlněné a dřevěné knoty, drahé kameny. Éterické oleje a drahé kameny nejsou všelékem, a proto nemohou nahradit klasickou lékařskou péči, ale umí krásně působit na energie našeho těla i duše a díky tomu v nás vytvářet rovnováhu a harmonizovat naši psychiku.