Soustřeď se

Složení:

  • éterické oleje: litsea cubeba, lemongras, limeta
  • vosk: kokosový, sójový

Vůně: svěží, silně citrusová.

Osvěžte se citrusovou vůní éterických olejů litsea cubeba, lemongras a limeta, které posilují soustředění při práci a studiu, podporují pozitivní myšlení, působí proti sklíčenosti a únavě z nedostatku energie a oslabené koncentrace.

Zlomky kamenů křišťálu, amazonitu a karneolu umocňují účinky této svíčky.

Upozornění: nepoužívejte pro malé děti do 2 let, v těhotenství a při kojení (kvůli éterickým olejům lemongras a litsea cubeba).

Zvolte si variantu:

Cena od 310,00 Kč

Svíčku Vám rády zabalíme do dárkové krabičky. 

Doba hoření ........... cca      

Jak správně pečovat o naše svíčky, aby Vám vydržely hořet co nejdéle, najdete ZDE.

Éterické oleje ve svíčce jsou ve vyšší koncentraci , proto tuto velikost 235ml doporučujeme zapalovat ve větších prostorech, aby intenzita vůně nebyla příliš silná. Do menších místností je ideální zakoupit  svíčky o objemu 165ml nebo 120 ml.  

Alergeny přirozeně se vyskytující v éterických olejích: citral, citronellol, geraniol, limonene, linalool, eugenol. 

Vosky neobsahují žádné ropné (parafín) nebo živočišné (včelí) produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a nejsou testované na zvířatech.   

Při pálení svíček dbejte prosím všech BEZPEČNOSTNÍCH pokynů.

Nezapomínejte, že éterické oleje a drahé kameny nejsou všelékem, a proto nemohou nahradit klasickou lékařskou péči, ale umí krásně působit na energie našeho těla i duše a díky tomu v nás vytvářet rovnováhu a harmonizovat naši psychiku.  Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit.