Nech se vést srdcem

Složení:

  • éterické oleje: geranium rose, palmarosa, levandule, neroli (pomerančový květ)
  • vosk: kokosový, sójový

Vůně: intenzivní růžová, květinová.

Nechte své srdce, aby Vás provedlo překrásnou růžovou zahradou, která vybízí k odpočinku a relaxaci. Éterické oleje levandule, neroli (pomerančový květ), růžové geranium a palmarosa pomáhají při nervovém napětí, uklidňují silné emoce a podráždění, uspávají a ulevují při náladovosti a melancholii.

Svíčka je vhodná pro zklidnění přepracovaných workoholiků, ale také pro harmonizaci energií žen v klimakteriu.

Zlomky kamenů růženínu, rodonitu a avanturínu umocňují účinky této svíčky. 


Zvolte si variantu:

Cena od 310,00 Kč

Svíčku Vám rády zabalíme do dárkové krabičky.

Doba hoření ......

Jak správně pečovat o naše svíčky, aby Vám vydržely hořet co nejdéle, najdete ZDE. 

Éterické oleje ve svíčce jsou ve vyšší koncentraci, proto tuto velikost 235ml doporučujeme zapalovat ve větších prostorech, aby intenzita vůně nebyla příliš silná. Do menších místností je ideální zakoupit svíčky o objemu 165ml nebo 120 ml.  

Alergeny přirozeně se vyskytující v éterických olejích: citral, farnesol, geraniol, limonene, linalool, citronellol, coumarin. 

Vosky neobsahují žádné ropné (parafín) nebo živočišné (včelí) produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a nejsou testované na zvířatech.   

Při pálení svíček dbejte prosím všech BEZPEČNOSTNÍCH pokynů. 

Nezapomínejte, že éterické oleje a drahé kameny nejsou všelékem, a proto nemohou nahradit klasickou lékařskou péči, ale umí krásně působit na energie našeho těla i duše a díky tomu v nás vytvářet rovnováhu a harmonizovat naši psychiku.  
Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit.