Element VODA

Složení:

  • éterické oleje: skořice, jalovec plody a dřevo, cedr, cypřiš, mandarinka, pomeranč
  • vosk: kokosový, sójový

Vůně: teplá, nasládlá, kořeněná s dřevitým náznakem.

Dle tradiční čínské medicíny je element Vody spjat s ročním obdobím zimou, modrou a černou barvou a hlavními orgány tohoto elementu jsou ledviny a močový měchýř.

Éterické oleje skořice, jalovec plody a dřevo, cedr, cypřiš, mandarinka a pomeranč harmonizují energii ledvin, prohřívají a posilují tělo a obzvláště celý močový systém, očišťují od negativních myšlenek, uvolňují nervové napětí, rozptylují smutek a jsou účinné proti únavě.

Zlomky kamenů tygřího oka s hematitem, akvamarínu a černého turmalínu umocňují účinky této svíčky.

Upozornění: nepoužívejte pro malé děti do 2 let, v těhotenství a při kojení (kvůli éterickým olejům skořice a jalovec).

Zvolte si variantu:

Cena od 310,00 Kč

Svíčku Vám rády zabalíme do dárkové krabičky. 

Doba hoření ......

Jak správně pečovat o naše svíčky, aby Vám vydržely hořet co nejdéle, najdete ZDE.

Éterické oleje ve svíčce jsou ve vyšší koncentraci, proto velikost 235ml doporučujeme zapalovat ve větších prostorech, aby intenzita vůně nebyla příliš silná. Do menších místností je ideální zakoupit svíčky o objemu 165ml nebo 120 ml.   

Alergeny přirozeně se vyskytující v éterických olejích: benzyl benzoate, coumarin, eugenol, limonene, linalool, cinnamal, citral. 

Vosky neobsahují žádné ropné (parafín) nebo živočišné (včelí) produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, jsou biologicky odbouratelné a nejsou testované na zvířatech.  

Při pálení svíček dbejte prosím všech BEZPEČNOSTNÍCH pokynů.

Nezapomínejte, že éterické oleje a drahé kameny nejsou všelékem, a proto nemohou nahradit klasickou lékařskou péči, ale umí krásně působit na energie našeho těla i duše a díky tomu v nás vytvářet rovnováhu a harmonizovat naši psychiku.  Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit.