Zdraví

Zdraví - křišťál, amazonit, labradorit, měsíční kámen, šungit

Je určen pro podporu zdraví a harmonie těla i duše.

Afirmace: Jsem dokonale zdravá/ý, žiji v harmonii a radosti.

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden. 

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla. Poté je energeticky nabit a naprogramován na krystalové mandale.

Jak správně změřit zápěstí?

Zvolte si variantu:

395,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 

Křišťál, "kámen kamenů", symbolizuje světlo na Zemi. Má silně očistnou a léčivou energii. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nabíjí, uvádí ji do naprosté harmonie. Rozzáří Vaši duši a pročistí auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy a blokády.

Amazonit je mimořádně uklidňující kámen. Působí na nervový systém, pomáhá lidem, kteří podléhají častým výkyvům nálad a stresovým situacím, zmenšuje obavy a strach. Podporuje vitalitu a rovnováhu v našem každodenním životě.

Labradorit je mystický a ochranný kámen, stabilizuje auru, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, mírní pocity chladu a preventivně chrání před nachlazením. Podněcuje v nás soucit se vším živým.

Měsíční kámen je symbolem lásky, citu, vnitřního míru a intuice, podporuje rozvoj duše. Zajišťuje klidný spánek, zbavuje necitelnosti a hrubosti. Je ochráncem a léčitelem žen. Snižuje napětí a bolesti při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení. Ženám v klimakteriu napomáhá zvládat duševní výkyvy a deprese.

Šungit je silně ochranný a očistný kámen, dokáže dobíjet energií, regenerovat a léčit vše živé, co se vyskytuje v jeho blízkosti. Svému majiteli předává moudrost, nadhled, vyrovnanost, pozitivní pohled na svět, podporuje radost, zdravou sebelásku a osobní růst. Ochraňuje před elektromagnetickým zářením (vycházejícím z mobilních telefonů, počítačů, televizí, wifi) a má schopnost ho pohlcovat. Pročišťuje napjatou atmosféru, konflikty, emocionální a mentální nepořádek.


Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.Záruční doba je 24 měsíců na všechny naše náramky, která se však nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním (např: vyblednutí korálků apod.) nebo pokud jste vadu sami způsobili (např: roztržení, roztříštění korálku pádem apod.)