Strom života

Strom života (spojení s přírodou) - lávový kámen, mechový achát, křišťál s vrostlicemi černého turmalínu, nerezová ocel

Lávový kámen je silně ochranným kamenem, dodává sílu a životní vitalitu, protože v sobě ukrývá sopečnou energii, která pochází přímo ze srdce Země. Podporuje pocit bezpečí, sebevědomí a  odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Pomáhá proti únavě, nechuti do života a depresím.

Mechový achát posiluje spojení s přírodou a jejími cyklickými jevy, které se zrcadlí i v našich životech. Pomáhá objevovat nové cesty a obzory, aktivuje inspiraci. Posiluje imunitní systém a dýchací cesty.

Křišťál s vrostlicemi turmalínu je kamenem jednoty protikladů a harmonie těla a duše. Pomáhá překonat zášť a lítost a odpouštět zrady, které nám způsobili naši blízcí. Odstraňuje bloky v soužití mezi partnery a mezi rodiči a dětmi, pomáhá najít cestu k lásce a porozumění. Turmalín ochraňuje a je štítem pro naši auru, který odpuzuje a rozptyluje negativní energii. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Uvolňuje blokády v podvědomí, které mentálně i citově zatěžují. Křišťál symbolizuje světlo na Zemi. Má silně očistnou a léčivou energii. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nabíjí, uvádí ji do naprosté harmonie. Rozzáří Vaši duši a pročistí auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy a blokády. 

Jak správně změřit zápěstí? 


Zvolte si variantu:

375,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů a přívěsku se stromem života z nerezové oceli třídy 304, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden. 

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.Záruční doba je 24 měsíců na všechny naše náramky, která se však nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním (např: vyblednutí korálků apod.) nebo pokud jste vadu sami způsobili (např: roztržení, roztříštění korálku pádem apod.)