Srdce - láska

Srdce (láska) - růženín, magnezit, nerezová ocel. 

Růženín je kamenem lásky a srdce, probouzí jemnost, něžnost, přátelství a nesobeckou lásku. Nesmělým lidem pomáhá projevit skrývané pocity. Vyzařuje měkké vibrace, kterými se něžně dotýká duše i zraněného srdce. A to se potom s důvěrou uzdravuje a otevírá. Růženín dává sílu odpouštět sám sobě, ale i ostatním. Navozuje klidný spánek při citovém rozrušení.

Magnezit je především očistný kámen, kdy pomáhá vylučovat toxické látky z těla. Přináší hluboký klid, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou. Pomáhá vyrovnat se s naší životní situací. Ochraňuje před falešnými přáteli, láskou a intrikami. Vynáší na povrch sebeklamy, činní nás odolnějšími vůči stresu, nervozitě a podrážděnosti. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě.

Jak správně změřit zápěstí?

Zvolte si variantu:

375,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů a kaplíků ve tvaru kytiček a přívěsku se srdíčkem (všechny kovové komponenty jsou z nerezové oceli třídy 304), které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA.  Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden.

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.