Slunce - optimismus

Slunce (optimismus) - křišťál, sluneční kámen, křišťál s vrostlicemi rutilu, chirurgická ocel

Křišťál, „kámen kamenů“, symbolizuje světlo na Zemi. Má silně očistnou a léčivou energii. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nabíjí, uvádí ji do naprosté harmonie. Rozzáří Vaši duši a pročistí auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy a blokády.

Sluneční kámen je kamenem Slunce, slunečního jasu a optimismu. Je silně nabitý sluneční energií, která nás vnitřně prozáří. Vnáší do života radost, světlo, naději a vitalitu. Pomáhá odstranit strach, deprese a negativní myšlenky.

Křišťál s vrostlicemi rutilu  je jako zářivé paprsky Venušiných vlasů. Přináší harmonii do duše, krásu a útěchu, ochraňuje před temnými silami. Zlatá zář rutilových jehliček posiluje účinky křišťálu. Hřejivá energie prozáří každou buňku těla. Odstraňuje strach a deprese, podporuje upřímnost a cílevědomost.

Jak správně změřit zápěstí? 

Zvolte si variantu:

375,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 


Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů a rondelek a přívěsku se sluncem (všechny kovové komponenty jsou z chirurgické oceli třídy 316L), které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden.

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.