Skořice 10ml

Popis produktu

Skořicová silice je antibakteriální, protiplísňová, silně prokrvuje (prohřívá) a stimuluje nervovou soustavu. Má také analgetické, protizánětlivé, antiseptické a stimulační účinky.

Neředěná může způsobit silné podráždění pokožky, je nevhodná při vyšším krevním tlaku a těhotenství. Při externí aplikaci je nutná opatrnost – alergizuje a leptá – používejte vysoce ředěnou.

Esenciální olej se získává destilací kůry a větví až 10 metrů vysokého stromu, jehož domovinou je dnes Srí Lanka. Kultivuje se v křovité formě v Indii a Číně.130,00 Kč

-100% Organic, Vhodné pro vegany, Wild harvested, Z udržitelného zemědělství

- Je vhodné pro aromaterapii -Tento EO je vhodný pro použití v aromadifuzéru či aromalampě.
- Není vhodné pro astmatiky - Tento EO dráždí sliznice a není proto vhodný pro astmatiky a pro lidi s dýchacími potížemi.
- Není vhodné pro těhotné ženy - V těhotenství a při kojení doporučujeme se tomuto oleji vyhnout.
- Není vhodné pro masáže a vtírání do kůže - Ve vyšší koncentraci irituje pokožku.

Doplňující informace

Hlavní komponenty:Cinnamic aldehyde, Beta-Caryophyllene, EugenolINCI:Cinnamon Bark OilPoužitá část rostliny:Vnitřní kůraExtrakční proces:Parovodní destilaceFyzický vzhled:Žlutá až červenohnědá tekutinaZemě původu:Srí Lanka#EAN:8594048980384#CAS:8015-91-6 ; 84649-98-9#FEMA:2291#EINEC:283-479-0


Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňuje uvádět u výrobků léčebná tvrzení. Proto vám nemůžeme podat další zajímavé informace a musíme vás odkázat na veřejně dostupné zdroje na internetu.