Hvězda - sebedůvěra

Hvězda (sebedůvěra) - lávový kámen a rodonit, chirurgická ocel

Rodonit posiluje sebedůvěru. Je růžový s černými skvrnkami, kdy růžová symbolizuje nesobeckou lásku a černá vyjadřuje zemitost a hmotu. Vždy jsou ve vzájemné harmonii, a proto také rodonit pomáhá uvádět protiklady do souladu a řešit konflikty. Učí trpělivosti a akceptování názorů druhých, i když se nám tyto názory nelíbí, protože v budoucnu nám mohou pomoci v duchovním růstu.

Lávový kámen je silně ochranným kamenem, dodává sílu a životní vitalitu, protože v sobě ukrývá sopečnou energii, která pochází přímo ze srdce Země. Podporuje pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Pomáhá proti únavě, nechuti do života a depresím.

Jak správně změřit zápěstí? 

Zvolte si variantu:

375,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů a korálků z chirurgické oceli třídy 316L a přívěsku s hvězdou z nerezové oceli třídy 304, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden.

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.