Ochrana

Ochrana - lávový kámen, magnezit, křišťál s vrostlicemi turmalínu, ametyst se záhnědou

Je určen pro ochranu a obranu před negativními energiemi, útoky a nebezpečím.

Afirmace: Já jsem v dokonalém bezpečí a pod ochranou před všemi útoky a negativními vlivy.

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden. 

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla. Poté je energeticky nabit a naprogramován na krystalové mandale.

Jak správně změřit zápěstí? 

Zvolte si variantu:

395,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 

Lávový kámen je silně ochranným kamenem, dodává sílu a životní vitalitu, protože v sobě ukrývá sopečnou energii, která pochází přímo ze srdce Země. Podporuje pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou. Pomáhá proti únavě, nechuti do života a depresím.

Magnezit je především očistný kámen, kdy pročistí útok, který by na nás někdo vedl a přispívá k vylučování toxických látek z těla. Přináší hluboký klid, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou. A také pomáhá vyrovnat se s naší životní situací. Ochraňuje před falešnými přáteli, falešnou láskou a intrikami.

Křišťál s vrostlicemi turmalínu je kamenem jednoty protikladů a harmonie těla a duše. Pomáhá překonat zášť a lítost a odpouštět zrady, které nám způsobili naši blízcí. Odstraňuje bloky v soužití mezi partnery a mezi rodiči a dětmi, pomáhá najít cestu k lásce a porozumění. Turmalín ochraňuje a je štítem pro naši auru, který odpuzuje a rozptyluje negativní energii. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Uvolňuje blokády v podvědomí, které mentálně i citově zatěžují. Křišťál symbolizuje světlo na Zemi. Má silně očistnou a léčivou energii. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nabíjí, uvádí ji do naprosté harmonie. Rozzáří Vaši duši a pročistí auru. Je vhodný na všechny zdravotní problémy a blokády.  

Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace, který má obrovskou ochrannou sílu, vysoké spirituální vibrace a rozšiřuje vědomí. Pomáhá odstranit nespavost, zlé sny, stres a negativní emoce. Mírní vztek, zlost, strach a obavy. Rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Dodává optimismus do života, posiluje věrnost a lásku.

Záhněda je ochranný a uzemňovací kámen, její temná zář symbolizuje Zemi a Nebe, materiálno a duchovno, které jsou v dokonalé harmonické jednotě. Pomáhá překonat závislost na hmotných předmětech a chronické stavy sklíčenosti a deprese.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.Záruční doba je 24 měsíců na všechny naše náramky, která se však nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním (např: vyblednutí korálků apod.) nebo pokud jste vadu sami způsobili (např: roztržení, roztříštění korálku pádem apod.)