Láska

Láska - růženín, rodonit, unakit

Je určen pro přivolání a udržení si bezpodmínečné lásky k partnerovi, ale i k sobě.

Afirmace: Mám láskyplný trvalý partnerský vztah, ve kterém jsme spolu šťastní a spokojení.

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden. 

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla. Poté je energeticky nabit a naprogramován na krystalové mandale. 

Jak správně změřit zápěstí?

Zvolte si variantu:

395,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 

Růženín je kamenem lásky a srdce, probouzí jemnost, něžnost, přátelství a nesobeckou lásku. Nesmělým lidem pomáhá projevit skrývané pocity. Vyzařuje měkké vibrace, kterými se něžně dotýká duše i zraněného srdce. A to se potom s důvěrou uzdravuje a otevírá. Růženín dává sílu odpouštět sám sobě, ale i ostatním. Navozuje klidný spánek při citovém rozrušení.

Rodonit posiluje sebedůvěru. Je růžový s černými skvrnkami, kdy růžová symbolizuje nesobeckou lásku a černá vyjadřuje zemitost a hmotu. Vždy jsou ve vzájemné harmonii, a proto také rodonit pomáhá uvádět protiklady do souladu a řešit konflikty. Učí trpělivosti a akceptování názorů druhých, i když se nám tyto názory nelíbí, protože v budoucnu nám mohou pomoci v duchovním růstu.

Unakit podporuje láskyplné a spokojené vztahy. Vyrovnává emoce, podporuje toleranci a pochopení. Je kamenem vizí a věštění. Díky růžové a zelené energii posiluje a pomáhá léčit srdce.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.Záruční doba je 24 měsíců na všechny naše náramky, která se však nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním (např: vyblednutí korálků apod.) nebo pokud jste vadu sami způsobili (např: roztržení, roztříštění korálku pádem apod.)