Intuice

Intuice - ametyst, černý turmalín, měsíční kámen

Je určen pro rozvíjení intuice a magických schopností a také pro napojení se na své pravé vyšší já.

Afirmace: Rozvíjím svou intuici a naslouchám jí, jsem ve spojení se svým pravým vyšším já a s Vesmírem.

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden. 

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla. Poté je energeticky nabit a naprogramován na krystalové mandale. 

Jak správně změřit zápěstí?

Zvolte si variantu:

395,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit. 


Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace, který má obrovskou ochrannou sílu, vysoké spirituální vibrace a rozšiřuje vědomí. Pomáhá odstranit nespavost, zlé sny, stres a negativní emoce. Mírní vztek, zlost, strach a obavy. Rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Dodává optimismus do života, posiluje věrnost a lásku.

Černý turmalín (skoryl) je kámen velké ochrany a silné energie. Je štítem pro naši auru, který odpuzuje a rozptyluje negativní energii. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Uvolňuje blokády v podvědomí, které mentálně i citově zatěžují.

Měsíční kámen je symbolem intuice, lásky, citu a vnitřního míru, podporuje rozvoj duše. Zajišťuje klidný spánek, zbavuje necitelnosti a hrubosti. Je ochráncem a léčitelem žen.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.Záruční doba je 24 měsíců na všechny naše náramky, která se však nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním (např: vyblednutí korálků apod.) nebo pokud jste vadu sami způsobili (např: roztržení, roztříštění korálku pádem apod.)