Hojnost

Hojnost - tygří oko, citrín, obrázkový jaspis, žlutý jadeit

Je určen pro přitáhnutí si hojnosti a prosperity do života (nejedná se pouze o finanční hojnost).

Afirmace: Já žiji v dokonalé hojnosti a prosperitě.

Tento náramek pro Vás s láskou a našima vlastníma rukama vyrobíme z korálků o velikosti 8 mm z přírodních kamenů, které jsou navlečeny na odolné elastické vlákno původem z USA. Náramky vyrábíme dle objednávek, proto termín dodání je cca týden. 

Náramek je fyzicky očištěn kouřem vykuřovadla (speciální směsí na očistu kamenů) a duchovně (spirituálně) pomocí kyvadla. Poté je energeticky nabit a naprogramován na krystalové mandale.

Jak správně změřit zápěstí?

Zvolte si variantu:

395,00 Kč

Každý náramek je dárkově balený. Udělejte radost sobě a nebo rovnou darujte někomu blízkému. Budete-li chtít připsat osobní vzkaz do krabičky, napište nám ho do doplňujících informací u objednávky nebo nás kontaktujte osobně. Budeme se těšit.

Tygří oko je ochranný a také hřejivý kámen, přitahuje peníze a bohatství. Podporuje vitalitu a tok energie v těle. Uzemňuje ty, kteří ztratili propojení s realitou, díky spojení mezi sluneční a zemskou energií. Pomáhá se seberealizací a uznáním vlastní hodnoty.

Citrín je kamenem hojnosti, štěstí, úspěchu, prosperity a blahobytu. Podporuje kreativitu, pomáhá překonat strach, neklid a nespokojenost.

Obrázkový jaspis podporuje kreativitu a souznění se zákony přírody, zahání strach a přináší šťastné sny.

Žlutý jadeit přitahuje peníze a finanční stabilitu, během obchodních jednáních dodává prosperující energii, podporuje moudrost, chrání před nehodami a neštěstím.

Jak můžete náramek očistit sami od nahromaděných negativních energií?

Opláchněte ho pod proudem vlažné vody nebo ho přes noc nechte v misce s vodou. Můžete ho i na noc odkládat na drúzu křišťálů. Popřípadě ho lze očistit kouřem z vykuřovadla po dobu 60 sec.Záruční doba je 24 měsíců na všechny naše náramky, která se však nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním (např: vyblednutí korálků apod.) nebo pokud jste vadu sami způsobili (např: roztržení, roztříštění korálku pádem apod.)