Cyklus ženy

Novinka

síla ženské energie propojená s intuicí a srdcem

směsová esence sestavená pro jemné a harmonické prožívání všech cyklů ženy, užívání si v harmonii se sebou i okolím darů, schopností a možností, které ženská cykličnost přináší

Ženská energie je jako řeka, někdy klidná, jemná, jiskřící a někdy bouřlivá a divoká. Směs napomáhá přijmout svou cykličnost, radostně se v ní prožívat a plně využít svých prožitků, emocí i schopností. Zároveň následovat svou intuici a hlas svého srdce, odhalovat všechna zákoutí své duše a jemně za pomoci ženské energie svou duši léčit, napojit se na vyšší Já a všude přítomnou energii a nechat se vést. 

trvanlivost cca 5 let, s alkoholem

(20ml s kapátkem)

bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany

349,00 Kč

Jak esence užívat?

4 kapky do skleničky vody – pomalu upíjet a následně opět sklenici naplnit a postup zopakovat. Alternativně můžeme kapat přímo do úst – minimálně 4x denně (více dle potřeby) po dobu cca 1 měsíce.

Užívejte je TAK ČASTO, jak je potřeba, ale nejméně 4-krát denně, zvláště jako první a poslední věc, kterou denně uděláte.

Složení: 

esence jsou vyrobené podle originální receptury Dr. Bacha, kvalitu garantuje laboratorní zpracování v malé rodinné firmě v Německu

obsah alkoholu: alc. 27% vol. (Frz. Brandy V.S.O.P.)
podíl mateční esence: 7%
energie: 618 kJ / 147 kcal; denní dávka < 0,01 kcal
tuk: 0 g
nasycené mastné kyseliny: 0 g
sacharidy: 0 g
z toho cukr: 0 g
protein: 0 g
sůl: 0 g